Kojec dla psa - Kraków

Kojce dla psów w Krakowie to bezpieczeństwo dla wszystkich. Zamknięty pies w kojcu to spokój nie tylko dla ciebie, ale także dla przechodzących obok ogrodzenia osób. To również bezpieczeństwo dla zamkniętych w kojcach zwierząt.

Kojce dla psów - Kraków Doradzimy przy wyborze ekskluzywnego kojca dla małego i dużego psa. Montaż 0 zł. Polski producent D-BOX. Tel: 514 127 683 Kojce dla psów

Na co zwrócić uwagę kupując kojec dla psa w Krakowie?

Jeśli potrzebujesz bezpiecznego domku dla swego psa podwórkowego, musi to być nie tylko ciepła wygodna buda, ale także zadaszony i zagrodzony siatką wybieg. Dzięki temu czworonóg będzie miał więcej swobody i ruchu. W zadaszonym kojcu pies nikomu nie zagraża, nie przeskakuje przez płot i sam również jest bezpieczny. Kojec stojący z dala od ulicy chroni zwierzę przed otruciem, a także drażnieniem go przez złośliwego przechodnia.

W zależności od liczby psów na posesji masz do dyspozycji:

Aby kupić odpowiedni kojec dla psa, należy zwrócić na wielkość psa i gabaryty budowli. Im większy i bardziej żywotny pies, tym większy kojec.

Ustawa o ochronie zwierząt podkreśla, że pies mający w kłębie:

  • do 50 cm musi mieć kojec o powierzchni ponad 9 m2,
  • 51-65 cm potrzebuje kojec o powierzchni więcej niż 12 m2,
  • powyżej 65 cm potrzebuje kojca o powierzchni powyżej 15 m2.

Zagroda dla psa musi dawać odpowiednią ilość cienia i słońca (chłodu i ciepła). Pies lubi wygrzewać się w ciepłym słońcu, ale w upalne dni chętnie skryje się w zaciemnionym przewiewnym kącie.

Jaki kojec dla psów hodowlanych - gdzie kupić?

Jeżeli zajmujesz się hodowlą psów, koniecznie postaraj się o więcej kojców, np. typu szeregowego. Ważne, abyś miał również na podwórzu kojec z porodówką. Dzięki temu brzemienna suka będzie mogła bez stresu wydać szczeniaki na świat. Gdy suka rodzi w komfortowych warunkach, szybciej dochodzi do siebie po połogu. Cierpliwiej też opiekuje się swoimi malcami, przekazując im instynktownie poczucie bezpieczeństwa i szczęścia. Kojec z porodówką to znacznie większa budowla, aby dorastające szczeniaki miały dużo miejsca do zabawy i biegania. Komfortowe kojce dopasowane do gabarytów zwierzęcia i jego potrzeb kupisz w wielu sklepach zoologicznych, a także bezpośrednio u producenta. Przykładem może być firma D-Box, która ma gotowe i na zamówienie ekskluzywne kojce dla psów, aby życie czworonogów było wygodne i bezpieczne. Wszystkie kojce dla psów w Krakowie powinny stać z dala od głównego ogrodzenia posesji. Dzięki temu unikniesz przykrych sytuacji nie tylko związanych z otruciem psa czy niepokojeniem go przez obcych. Zapobiegniesz również skargom przechodniów, którzy są wrażliwi na głośne szczekanie psa będącego tuż za płotem.