Kojce dla psów podwójne

Każdy pies potrzebuje bezpiecznej i wygodnej przestrzeni wyłącznie dla siebie. Dotyczy to również zwierząt trzymanych na zewnątrz, dla których optymalnym rozwiązaniem okazuje się ekskluzywny kojec dla psa podwójny z podłogą i dachem. W zależności od liczby posiadanych czworonogów można zdecydować się na kojce dla psów z oferty naszego sklepu internetowego: pojedyncze, szeregowe lub podwójne. Wybór kojców jest naprawdę duży począwszy od wymiarów, materiałów użytych do produkcji po kolor. Konstrukcja dachu jest jednospadowa, ale wykonujemy także kojce dla psów na zamówienie.

Podwójne legowisko dla psa - bezpieczne i komfortowe

Wielu właścicieli posesji ma dwa psy i jeżeli są to zwierzęta stróżujące, to trzeba im zapewnić odpowiednie warunki na zewnątrz. Zwykła buda dla psów nie do końca spełnia zadanie ochrony zarówno samego czworonoga, jak i osób wchodzących na teren działki. Dlatego najlepiej postawić w cieniu drzew kojec dla psów podwójny, który zapewni pupilom dobre warunki bytowania.

W zależności od wielkości czworonogów można wybrać kojce dla psów w różnych rozmiarach - 4 x 2 m, 4 x 3 m, 6 x 3 m. Dzięki temu nawet największe rasy psów czują się dobrze, a przede wszystkim mogą się w kojcu swobodnie poruszać. Solidnie wykonane podwójne legowiska dla psów D-BOX dają zwierzętom ochronę przed opadami atmosferycznymi, ale też przed palącym słońcem. Mocna podłoga sosnowa lub modrzewiowa skutecznie też izoluje od chłodnej ziemi i sama się nie nagrzewa podczas upałów. Kojce są wyposażone w karmidła z regulowaną wysokością, więc każdy pies ma wygodny dostęp do świeżej wody i jedzenia. Jeżeli psy dobrze się dogadują między sobą, to warto wybrać model podwójnego kojca z przegrodą, która pozwala im na kontakt. Zagrożenie związane z atakiem psa sąsiada można wyeliminować, wybierając kojec podwójny dla psa z pełną przegrodą.