Kojec dla psa - Nowy Sącz

Pies trzymany na zewnątrz wymaga czegoś więcej, niż prostej, rozpadającej się budy i przykrótkiego łańcucha. Zwierzak ten potrzebuje przestrzeni, która dodatkowo zapewni mu i osobom znajdującym się na zewnątrz maksimum bezpieczeństwa. Kojec dla psa w Nowym Sączu to połączenie dużej przestrzeni, funkcjonalności i bezpieczeństwa.

Kojce dla psów - Nowy Sącz Doradzimy przy wyborze ekskluzywnego kojca dla małego i dużego psa. Montaż 0 zł. Polski producent D-BOX. Tel: 514 127 683 Kojce dla psów

Jak wykonać kojec dla psa?

Najprostszy, pojedynczy kojec dla psa składa się z trwałej podstawy, budy, ścianek i zadaszenia. Dzięki temu zwierzak jest chroniony przed deszczem i wiatrem. Oczywiście kojec dla psa posiada też wbudowaną kratownicę, która odcina przestrzeń kojca od otoczenia. Wewnątrz kratownicy znajdują się szerokie drzwiczki, dzięki którym można szybko wypuścić psa na zewnątrz. Istnieje też kilka innych rodzajów kojców dla psów. Konstrukcje te mogą być podwójne, a w razie potrzeby szeregowe. Zaletą tych ostatnich jest możliwość wykorzystania ich w roli przestrzeni dla psiej hodowli.

Ekskluzywny kojec dla psa

Alternatywą dla zwykłych kojców są obiekty o znacznie bardziej funkcjonalnym znaczeniu. Kojec dla małego czy dużego psa można np. połączyć z drewutnią, w której będzie przechowywany opał na zimę, albo też z ogólnym pomieszczeniem gospodarczym. Osoby prowadzące psie hodowle z pewnością postawią na kojce z porodówkami, które zapewniają bezpieczeństwo szczeniakom. Ciekawym rozwiązaniem są też konstrukcje z wydzielonymi pomieszczeniami gospodarczymi ogólnego zastosowania, a także kojce dla psa z bardzo dużym wybiegiem. Reasumując, kojce dla psów nie muszą być smutnymi obrazami nędzy i rozpaczy. Psiakom też należą się dobre warunki bytowe.