Kojec dla psa - zachodniopomorskie

Kojce dla psów, czyli wydzielone miejsca poza domem, w których zwierzak przebywa okazjonalnie lub na stałe, cieszą się dużym zainteresowaniem właścicieli czworonogów. Od kojców wymagamy, żeby zapewniały naszym pupilom bezpieczeństwo, a także dawały możliwość komfortowego wypoczynku i nieskrępowanej zabawy.

Kojce dla psów - Zachodniopomorskie Doradzimy przy wyborze ekskluzywnego kojca dla małego i dużego psa. Montaż 0 zł. Polski producent D-BOX. Tel: 514 127 683 Kojce dla psów

Kojce dla psów - jakie wymogi muszą spełniać?

Wybór odpowiedniego kojca dla psa zależy między innymi od wielkości zwierzęcia, a także tego, ile czasu pupil będzie przebywał w takim miejscu. Musimy zdawać sobie sprawę, że pies potrzebuje odpowiednio dużej przestrzeni, żeby zachować zdrowie i dobre samopoczucie.

Przykładowo:

  • psy małe, mające mniej niż 50 cm w kłębie, potrzebują kojca o powierzchni nie mniejszej niż 9 metrów kwadratowych,
  • nieco większe psy, mające do 65 cm w kłębie, muszą mieć kojec nie mniejszy niż 12 metrów kwadratowych,
  • dużym psom, o wymiarach powyżej 65 cm w kłębie, musimy zapewnić kojec o powierzchni co najmniej 15 metrów kwadratowych.

Szczeble kojca muszą być rozstawione w takiej odległości, żeby pies nie mógł się przez nie przecisnąć ani w nich zaklinować. Wysokiej jakości kojec zapewnia psu optymalne warunki termiczne o każdej porze roku.

Dla bezpieczeństwa naszego pupila niezmiernie ważne jest, żeby kojec był wykonany z najwyższej jakości materiałów. W tej chwili wybór kojców jest tak duży, że każdy powinien znaleźć model spełniający jego oczekiwania. Z punktu widzenia właściciela istotne jest także to, żeby kojec znajdujący się na jego posesji wpisywał się w jej estetykę.