Kojec dla psa - Radom

Kojec dla psa umieszczony na posesji zapewnia mu bezpieczne schronienie i swobodę ruchu, a także zapobiega problematycznym sytuacjom na czas nieobecności właściciela oraz w trakcie wizyt gości. Przeznaczone dla psów kojce używane są m.in. na posesjach prywatnych, w hodowlach, hotelikach dla zwierząt. W produkcji kojców dla psów specjalizuje się firma Box4Dog, która posiada w swoim asortymencie kojce dla psów gotowe i wykonuje je na indywidualne zamówienie klientów z Radomia i okolic.

Kojce dla psów - Radom Doradzimy przy wyborze ekskluzywnego kojca dla małego i dużego psa. Montaż 0 zł. Polski producent D-BOX. Tel: 514 127 683 Kojce dla psów

Kojce Box4Dog wyróżniają się najwyższą jakością – są trwałe, estetyczne i funkcjonalne, komfortowe i bezpieczne dla zwierząt.

Szeroki wybór kojców dla psów

W ofercie Box4Dog dostępne są kojce dla psów w wielu wariantach:

Do wyboru są małe i duże kojce o wymiarach 3 x 2 m, 3 x 3 m, 4 x 2 m, 6 x 2 m oraz 6 x 3 m.

Dopasuj kojec dla psa do swoich potrzeb

Kojce dla psów Box4Dog mogą być również dopasowane do potrzeb klienta. Istnieje możliwość wyboru konstrukcji, kolorystyki, pokrycia dachowego, podłogi, rynien. Na zamówienie kojec dla psa może mieć przedłużony dach, zabudowę przestrzeni pod dachem i szpar w podłodze. Do kojca można też dokupić dodatkowe drzwi, zasuwę, karmidła. Zamówienia na kojce dla psów od Box4Dog można składać online. Firma zapewnia transport i darmowy montaż kojców w Radomiu!